آینده محکوم به خواست شماست؛ اگر شما بخواهید

آيا مي دانيد كه تعدادی از مديران برجسته شركت هاي بزرگ در آمريکا عضو گروه ضد فرهنگ (Anti-Culture) بوده‌اند!!؟؟ اینها از جمله کسانی هستند که ظرفيت‌های موجود را کوچک می‌انگارند و خط بهلانی بر تمامی انديشه‌ها، هنجارها، باورها و سنت و رسوم زمان خود می‌زنند و آنگاه آنها را از نو بنا می‌نهند. و باید گفت تمامی کسانی که به جهان شکل می‌دهند و آن را مطابق انديشه و خواست خود می‌سازند از اين جنس هستند.
تاريخ را نگاه کنيد!! آيا نمی بينيد کسانی را که در يک فضايی از تاريخ فرود آمدند و بر تمامی افکار و انديشه‌های آن زمان نه گفتند و آنگاه خود تاريخ را ساختند؟!

در اين باره بيشتر با شما سخن خواهم گفتg.gif

/ 4 نظر / 8 بازدید
دریا

سلام چه برداشت جالبی، معلومه که آدم نکته سنجی هستید. استفاده کردم موفق باشید

maryam

من نفهميدم يعني شما موافق اين كاريد كه يكدفعه خط بطلان بكشن بر هر چي كه بوده؟ من فكر مي كنم ما تو ايران تنها چيزي كه داريم فرهنگ قديميمونه كه اگه اونم از دست بديم هيچ چيز از خودمون نداريم!

hend

سلام بر شما نظر جالبيه. اما مهم اينه كه يكي پيدا بشه ونه بگه .اين مهمه. متاسفانه ملت ما ملتي هستند كه توان نه گفتن از انها گرفته شده وانان كه نه گفتند خود بهتر از من مطلعيد كه چگونه با انها برخورد شد. ولي من نيز چون شما معتقدم در نهايت پيدا خواهد شد كسي كه نه بگويد وبر نه گفتن پايدار بماند. اما نكته اساسي بر حق بودن است.بر حق باش سپس نه بگو. موفق موئد وكامروا باشيد.